2020 Sausio 23 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Surengė pirmąjį vandenlenčių čempionatą

  • Įkelta: 2019-09-10
Robertos Kaminskaitės / PhotoRo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės „Liberty Beach“ surengė pirmąjį mėgėjų vandenlenčių čempionatą. Dalyviai varžėsi vyrų ir moterų grupėse. Organizatoriai tikisi, kad toks čempionatas Tauragėje kitais metais įvyks dar ne kartą.

Į pirmąjį Tauragėje mėgėjų vandenlenčių čempionatą užsiregistravo 5 merginos ir 9 vyrai ne tik iš Tauragės, bet ir Raseinių, Šilutės, Kauno ir kitų miestų.

Čempionato geriausiųjų trejetai išsidėstė taip. Moterų grupėje geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą iškovojo Marija Volkovaitė, antroje liko Gabija Griniūtė, trečioje – Guoda Jurgilaitė. Vyrų grupės trejetas: pirmoje vietoje Valdas Kiminius, antroje – Žilvinas Račas, trečias liko Ignas Zdanavičius. Specialus teisėjų prizas už gražiausius triukus atiteko Ryčiui Kočiūnui.

Plačiau – laikraštyje.

Miestiečiai pastebėjo į gatvėse besidarbuojančius elektrikus. Kaip informavo Tauragės miesto seniūno pavaduotojas Žilvinas Majus, tai ne šiaip remonto darbai – iš pagrindų atnaujinama miesto apšvietimo sistema.

Prasidėjus kalendoriniam rudeniui tinkamas laikas, kalbėti apie šildymo būdus. Šiuo metu žmonės turi didelį pasirinkimą, kokiu būdu šildyti savo būstą ar kitas patalpas: kietuoju kuru ar šildymu dujomis, elektrinis šildymas ir pan. Tačiau ne visi nori ar turi galimybę diegti naujausias technologijas.  Lietuvoje vis dar gana populiarus šildymas kietu kuru. O visgi norisi turėti ekonomiškesnį, saugesnį ir šiuo metu labai aktualų būdą – ekologiškesnį, švaresnį šildymo būdą. Tad tiems, kurie naudoja kieto kuro katilus, UAB „Medinčius“ direktorius Jonas Slauzgalvis įvardijo taupų ir ekologišką būdą – kūrenimą medžio pjuvenų briketais.

Šiandien Tauragės rajono seniūnijose prasideda seniūnaičių rinkimai. Nors kito rinkimų tvarka ir nuo šiol rinkimai vyksta atviru slaptu balsavimu, tačiau sukviesti žmones vis tiek sekasi sunkiai.