2020 Birželio 07 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Patalpų nebenuomos – kuria grožio saloną

  • Įkelta: 2019-10-04
Atlikdama patalpų remontą moteris svarsto ir apie grožio salono pavadinimą. Autorės nuotrauka

Tauragiškių dar iš Vytauto 85-ame name veikusio baro „Pas Verą“ laikų žinoma verslininkė Veronika Geštautienė patalpų nebenuomos. Erdvėse, kuriose veikė baras, vėliau – sveiko maisto kavinė, po to – valgykla, moteris įrengs grožio saloną.

V. Geštautienė neseniai pati atnaujino sienas: vieną jų išklijavo gėlėtais tapetais, kito kambario sieną nudažė baltai bei dekoravo gėle.

– Čia dirbs manikiūrininkė, kirpėja, masažuotoja, veido priežiūros specialistė. Aš užsiimsiu veido raukšlių lyginimu specialia „Fliners“ įranga, – sakė ji.

Moteris kvalifikavosi „Fliners Blits“ akademijoje bei įgijo meistrės diplomą.

Tauragiškiai V. Geštautienę  pažįsta dėl prieš devynis metus tose pačiose patalpose, apie dešimtmetį, veikusio baro „Pas Verą“. Moteris nuo pat įkūrimo pati rūpinosi alude: užsakinėjo prekės, dirbo padavėja. Nuo tų laikų išlikusi ir ypatinga patalpų sienų dekoracija kriauklėmis, kurią sukūrė pati patalpų savininkė. Anot jos, patalpas dar papuoš veidrodžiai.

Ar kada susimąstėte, jog prie visų kitų rūpesčių kiekvieną dieną sprendžiame ir „kur ir ką valgyti pietums“ klausimą. „Tauragės žinios“ atliko tyrimą: apsilankėme miesto valgyklose, kavinėse, restoranuose bei pasidomėjome, kur mieste dienos pietūs pigiausi bei kokia aplinka ir aptarnavimas laukia atvykusiųjų.

Tauragiškių pamėgtoje Meižio poilsiavietėje vyksta kapitalinio remonto darbai. Atnaujinamas vienas medinių namelių, greta jo „įsitaisė“ medinis Geltonskruostis žaltys.

Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programa vyksta jau ne vienus metus ir Aplinkos ministerija jau septintą kartą kviečia gyventojus teikti paraiškas daugiabučio renovacijai. Butų savininkai apsisprendę modernizuoti savo būstą klausia, kaip pasiruošti šiam procesui.

Pamiškių gatve vyras ėjo pasivaikščioti po Oko mišką. Aptikęs palaikus iškvietė pareigūnus. Mirusiosios kūnas jau buvo pradėjęs irti.

Žvilgtelėkime į Tauragės miestą iki Pirmojo pasaulinio karo pabaigos. Prieš Pirmąjį pasaulinį karą Tauragė turėjo beveik trylika tūkstančių gyventojų, progimnaziją ir kitas įstaigas. Miestas buvo puošnus ir turtingas. Tauragės dalis nuo bažnyčios iki dvaro buvo vadinama senmiesčiu. Vyravo labai archajiškos, senosios trobos. Jokio plento iki pat devyniolikto šimtmečio išvis nebuvo. Per senmiestį ėjo tik vieškelis link dvaro per mišką į Lauksargius.