2020 Birželio 07 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

„Tele2“ pasiūlymas: po 10 GB dovanų kas mėnesį

  • Įkelta: 2019-10-09

Mobiliojo ryšio bendrovė „Tele2“ paruošė išskirtinį pasiūlymą pokalbių planams įsigyti – kartu su daugeliu jų kas mėnesį dovanoja po 10 GB. Pasiūlymu pasinaudoti galima internetinėje svetainėje www.tele2.lt arba bet kuriame „Tele2“ salone.

„Įsibėgėjus rudeniui, daugiau laiko skiriame naršymui ir virtualiam bendravimui. Todėl savo klientams paruošėme specialų pasiūlymą – už įprastą populiariausių pokalbių planų mokestį kas mėnesį nemokamai suteikiame net po 10 gigabaitų“, – sakė „Tele2“ pardavimų direktorė Vaida Burnickienė.

Kas mėnesį + 10 GB dovanų – visą sutarties laikotarpį

Nusprendusiems įsigyti naują mokėjimo planą – verta suskubti. Klientams, šiuo metu besirenkantiems neribotų pokalbių ir SMS planus su 2,5 GB, 5 GB arba 10 GB duomenų – „Tele2“ kas mėnesį papildomai dovanos nemokamus 10 GB. Ir taip – visą 18 mėnesių arba 24 mėnesių sutarties laikotarpį.

Už tą pačią sumą norite gauti net 5 kartus daugiau gigabaitų? Tuomet rinkitės neribotų pokalbių ir SMS planą su 2,5 GB – kas mėnesį už įprastą 9,90 Eur/mėn. mokestį iš viso gausite net 12,5 GB duomenų. Pasiūlymas galioja pasirašant 18 mėn. sutartį be įrangos arba 24 mėn. pokalbių planą perkant kartu su telefonu. Dovanojami 10 GB galioja visoje Lietuvos teritorijoje.

Tiems, kuriems reikia dar daugiau interneto duomenų – pasiūlymas taip pat yra. Šiuo metu pasirinkusiems neribotų pokalbių ir SMS planą su 5 GB – kas mėnesį už įprastą 12,90 Eur/mėn. mokestį iš viso bus suteikiami net 15 GB duomenų. Pasiūlymas galioja pasirašant 18 mėn. sutartį be įrangos arba 24 mėn. pokalbių planą perkant kartu su telefonu. Dovanojami 10 GB galioja visoje Lietuvos teritorijoje.

Norintiems naršyti dar laisviau, siūlomas neribotų pokalbių ir SMS planas su 10 GB. Įsigyjantiems jį  šiuo metu už įprastą 15,90 Eur/mėn. mokestį  bus suteikiama dvigubai daugiau duomenų net 20 GB/mėn. Pasiūlymas galioja pasirašant 18 mėn. sutartį be įrangos arba 24 mėn. pokalbių planą perkant kartu su telefonu. Dovanojami 10 GB galioja visoje Lietuvos teritorijoje.

Papildomos dovanos

Ir tai dar ne viskas. Visi trys mokėjimo planai suteikia ir papildomų paslaugų – pusmetį nieko nekainuosiantį mobilųjį parašą ir galimybę mėnesį žiūrėti „Viaplay“ turinį nemokamai. Be to, su šiais planais sudarę 24 mėnesių sutartį, už spartųjį „Tele2 Laisvą internetą“ namams 3 mėnesius nemokėsite nieko.

Pasiūlymai papildomoms paslaugoms galios jas užsisakius kartu su minėtais mokėjimo planais ir aktyvavus jas ne vėliau kaip per 30 dienų nuo naujo plano sutarties pasirašymo datos.

Pasiūlymų laikas ribotas. Daugiau informacijos www.tele2.lt/privatiems/planai, TELE2 salonuose ar paskambinus 117.

Užs. Nr. 126

 

Buvęs administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas nuo šiandien pradėjo dirbti Tauragės šilumos tinkluose. Jis užims daugiabučių namų administravimo tarnybos projektų vadovo pareigas.

Vytauto gatvėje, 60 C numeriu pažymėtame name, kuriame prieš keletą metų veikė bankas „Snoras“, netrukus prasidės statybos. Administracinės paskirties pastatą nuosavybės teise valdanti UAB „Deivesta“ planuoja įrengti palėpę ir tris butus joje.

Naujovės ir kaime sparčiai skinasi kelią – jau visai netrukus rajonuose visai nebeliks paštų, tik centriniai miestų skyriai, o pašto paslaugas teiks mobilieji laiškininkai. Lietuvos pašto Korporatyvinių reikalų departamento vadovė Vaida Budrienė įsitikinusi, kad tai vienas geriausių pašto modelių, nes žmonėms nebereikės vykti į pašto skyrių, laiškininkas atvyks į namus. Iki šiol mobiliojo laiškininko paslauga veikė 12-oje šalies rajonų, nuo spalio 1-osios ji pradėta teikti dar 10-tyje rajonų, o Tauragės rajone startuos nuo gruodžio 3 d. Vis dėlto ne visi permainas sutinka džiaugsmingai. Kalbintos visą gyvenimą dirbusios paštininkės atviros – pagal naują modelį dirbti neketina, apsisprendė darbą pašte palikti. ​

Tauragės rajono savivaldybė dėlioja artėjančių kalėdinių renginių scenarijų. Pagrindinio koncerto atlikėjas jau aiškus – prie Kalėdų eglutės koncertuos Vaidas Baumila.

Vis dar gajus stereotipas, kad neįgalūs žmonės – kitokie. Juk anksčiau net globos įstaigos būdavo kuriamos užkampiuose, kad neįgalieji nekristų į akis. Laimei, pamažu visuomenė keičiasi, tampa brandesnė ir jau suvokia, kad neįgalūs žmonės niekuo nesiskiria nuo sveikųjų. Ko reikia, kad jie sklandžiai įsilietų į visuomenės gyvenimą? Neįgaliųjų savarankiškumo ir pasitikėjimo savimi, visuomenės tolerancijos ir, žinoma, nemažai lėšų ir pastangų.„Daug ką darom Lietuvoje pirmi“, – pasakodama apie globos institucijų pertvarką ir neįgaliųjų integraciją, teigia Adakavo globos namų direktorė Kristina Anulienė.