2020 Birželio 07 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Vytautas Navickas nuo šiandien dirba Šilumos tinkluose

  • Įkelta: 2019-10-09
Buvęs administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas nuo šiol rūpinsis daugiabučių renovacija. „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka

Buvęs administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas nuo šiandien pradėjo dirbti Tauragės šilumos tinkluose. Jis užims daugiabučių namų administravimo tarnybos projektų vadovo pareigas.

Iki šių metų pavasario administracijos direktoriaus pavaduotojo postą užėmęs konservatorius Vytautas Navickas pasikeitus kadencijai darbo neteko. Tai įprasta procedūra po rinkimų, politinio pasitikėjimo postais koalicija dalijosi iš naujo.

Šiandien V. Navickas, laimėjęs konkursą, pradeda darbą Tauragės šilumos tinkluose.

Kaip „Tauragės žinioms“ sakė laikinai bendrovės direktoriaus pareigas einantis Audrius Arcišauskas, skelbti konkursą į daugiabučių namų administravimo tarnybos projektų vadovo vietą prireikė dėl to, kad į vaiko priežiūros atostogas išėjo skyriaus vadovė Gintarė Rakauskienė. Kadangi ją pavaduoti teko iki tol projekto vadovės pareigas ėjusiai Gintarei Skrodlienei, skyriaus veiklai užtikrinti nuspręsta stiprinti komandą ir priimti dar vieną darbuotoją.

Plačiau apie tai, kokių darbų imsis naujai į šilumininkų kolektyvą priimtas V. Navickas, skaitykite laikraštyje.

Vytauto gatvėje, 60 C numeriu pažymėtame name, kuriame prieš keletą metų veikė bankas „Snoras“, netrukus prasidės statybos. Administracinės paskirties pastatą nuosavybės teise valdanti UAB „Deivesta“ planuoja įrengti palėpę ir tris butus joje.

Naujovės ir kaime sparčiai skinasi kelią – jau visai netrukus rajonuose visai nebeliks paštų, tik centriniai miestų skyriai, o pašto paslaugas teiks mobilieji laiškininkai. Lietuvos pašto Korporatyvinių reikalų departamento vadovė Vaida Budrienė įsitikinusi, kad tai vienas geriausių pašto modelių, nes žmonėms nebereikės vykti į pašto skyrių, laiškininkas atvyks į namus. Iki šiol mobiliojo laiškininko paslauga veikė 12-oje šalies rajonų, nuo spalio 1-osios ji pradėta teikti dar 10-tyje rajonų, o Tauragės rajone startuos nuo gruodžio 3 d. Vis dėlto ne visi permainas sutinka džiaugsmingai. Kalbintos visą gyvenimą dirbusios paštininkės atviros – pagal naują modelį dirbti neketina, apsisprendė darbą pašte palikti. ​

Tauragės rajono savivaldybė dėlioja artėjančių kalėdinių renginių scenarijų. Pagrindinio koncerto atlikėjas jau aiškus – prie Kalėdų eglutės koncertuos Vaidas Baumila.

Vis dar gajus stereotipas, kad neįgalūs žmonės – kitokie. Juk anksčiau net globos įstaigos būdavo kuriamos užkampiuose, kad neįgalieji nekristų į akis. Laimei, pamažu visuomenė keičiasi, tampa brandesnė ir jau suvokia, kad neįgalūs žmonės niekuo nesiskiria nuo sveikųjų. Ko reikia, kad jie sklandžiai įsilietų į visuomenės gyvenimą? Neįgaliųjų savarankiškumo ir pasitikėjimo savimi, visuomenės tolerancijos ir, žinoma, nemažai lėšų ir pastangų.„Daug ką darom Lietuvoje pirmi“, – pasakodama apie globos institucijų pertvarką ir neįgaliųjų integraciją, teigia Adakavo globos namų direktorė Kristina Anulienė. 

Jau kelintą savaitę pagrindinė diskusija viešojoje erdvėje – apie mokesčius. Diskusijoje – vien pozityvūs epitetai: „vienodi mokesčiai“, „teisingas kapitalo apmokestinimas“, „atsilaisvinusios lėšos pensijoms kelti“ ir panašiai. Epiteto „didesni“ mokesčiai – iš valdžios lūpų negirdėti.  O norint būti sąžiningiems, būtent jį ir reikėtų vartoti. Bet sąžiningumas – prasta strategija ieškant kelio į rinkėjų širdis.