2020 Birželio 05 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Miestas jau ruošiasi Kalėdoms: Pilies aikštėje sumontuotas eglės karkasas

  • Įkelta: 2019-11-05

Margaritos Rimkutės nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Rodos, dar tik baigiami šluoti nukritę rudeniniai lapai, tačiau miestas jau ruošiamas Kalėdoms. Šiandien Pilies aikštėje sumontuota dalis eglės karkaso, Bažnyčių gatvėje kabinamos elektrinės dekoracijos.

Kaip sako laikinai miesto seniūno pareigas einantis Žilvinas Majus, kitą savaitę miesto seniūnijos darbuotojai vyks į mišką eglių šakų. Jomis apkaišys jau sumontuotą karkasą.

– Žiūrėsime, kad būtų kuo gražesnės. Pernai prireikė apie 1500 šakų. Šiandien Bažnyčių gatvėje pakabinome ir elektrines dekoracijas. Artimiausiu metu bus patikrintos ir kabančios Vytauto, Gedimino, Respublikos, Vasario 16-osios gatvėse. Kol orai geri, kol nelyja, ir imamės darbų. Žiūrėjau orų prognozę, visą savaitę numatomi krituliai, – sakė Ž.Majus.

Anot pašnekovo, šiemet naujų papuošimų pirkti neplanuojama – nemažai jų įsigyta pernai.  

Nuo šių metų lapkričio 1 d. įsigalioja nauji šviesoforų signalų deriniai, lanksčiau reguliuojantys dešinįjį posūkį. Dėl pakeitimų Tauragės mieste eismas nesikeičia, tačiau vykstantiems į kitus miestus būtina žinoti kelis dalykus.

Nuo kitos savaitės jau turėtų pradėti veikti interneto puslapis, skelbiantis apie laisvas  darbo vietas Tauragės savivaldybei pavaldžiose įmonėse, viešosiose ir biudžetinėse įstaigose.

Nuo šiandien Migracijos departamento Tauragės skyrius klientus priima naujose patalpose. Skyrius įsikūrė Stoties g. 15, kur anksčiau odontologijos klinika „Implantera“. Atidarymo šventėje dalyvavę svečiai džiaugėsi erdvesnėmis patalpos ir linkėjo gero darbo.

Tauragės apskrities verslininkų asociacija jau šeštus metus iš eilės organizuoja TAVA atviro verslo dienas ir kviečia moksleivius, priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikus, profesinio rengimo centro bei Kauno kolegijos Tauragės skyriaus studentus ir jų vadovus į savo įmones susipažinti su jų veikla, verslo procesais. Šiemet atviro verslo dienos rengiamos lapkričio 4–8 dienomis.

„Vandute, mes nusidėjome, važiavome į teritoriją automobiliu“, – šmaikščiai pareiškia kapinėse sutikta pusamžė pora. Kapinių prižiūrėtoja nusijuokia, linkteli. Papušynės kapinėse 28-erius metus dirbančią  Vandą Puidokienę , ko gero, didžioji dalis lankytojų. Moteris atsakinga už 9 hektarų teritoriją, pilną Anapilin išėjusių brangių žmonių kapų. Jos darbas ne tik kasdien primena apie mūsų visų laukiančią baigtį – mirtį, jos darbo teritorijoje yra vieta, kuri ir ji pati atguls Amžinojo poilsio.