2020 Birželio 07 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

„Tauragės žinių“ inform.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Trūkiškės kaime buvo pastebėti trys nelegaliai medžiojantys vyrai. Juos aptikę medžiotojai pagrasino iškviesią policiją. Persigandę brakonieriai spruko, o bėgdami pametė šaunamąjį ginklą.

Nors koronavirusas ir karantinas sustabdė įprastą miesto šventę su gausybe renginių ir koncertų, tačiau tai ne kliūtis kiekvienam iš mūsų paminėti Tauragės miesto 513-ąjį gimtadienį. Birželio 6 dieną pasikvieskite draugą ar šeimos narius ir praleiskite dieną linksmai bei šventiškai. Tiems, kuriems pritrūks idėjų ir pramogų, Tauragė turi parengusi keletą siurprizų.

Vakar kelyje Žygaičiai-Visbarai vertėsi „BMW X5“ markės visureigis. Pareigūnai nustatė, kad jį vairavo neblaivi moteris, o kartu važiavo jos dešimtmetis vaikas ir šiemet gimęs kūdikis.

Antroje savaitės pusėje sulauksime permainų.Savaitgalį temperatūra svyruos apie 20–26 laipsnius šilumos, ypač šiltas numatomas sekmadienis. Tačiau net ir šiltomis poilsio dienomis labai ramu nebus. Šeštadienį daugelyje vietovių nušniokš lietus, kai kur griaudės perkūnija. Sekmadienį pirma dienos pusė, tikėtina, bus ramesnė, tačiau po pietų yra tikimybė, jog vėl sulauksime lietaus ir perkūnijos debesų.

Vasario pabaigoje Tarybos socialdemokratų frakcijos narys, Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ direktoriaus pavaduotojas-vyriausiasis fondų saugotojas Viktoras Kovšovas darbo vietoje buvo aptiktas galimai neblaivus. Nors darbe gėręs jis viešai neigė, muziejaus direktorius Romualdas Vaitkus buvo įsitikinęs, jog įrodymų pakanka. Atleisti V. Kovšovo muziejus iki šiol negali, nes šis nuo to laiko, pramaišiui su atostogomis, tebetęsia nedarbingumą. Politiko elgesį svarstyti ėmėsi Tarybos etikos komisija, kurios pirmininkė yra jo bendrapartietė Rita Grigalienė. Tačiau žurnalistams prie jo prisijungti nebuvo leista. Visgi pavyko išsiaiškinti, jog V. Kovšovas savo garbę ketina ginti teisme.

Sveikatos apsaugos ministerija ketvirtadienį skelbia apie 3 naujus COVID-19 atvejus Lietuvoje. Iš viso jų šalyje yra 1687.

Likimas skaudžiai paženklino 2020 m. vasaros pradžią – birželio 3-ąją, vos paminėjusi savo 88-ąjį gimtadienį, savo gyvenimo kelią baigė visų mylima ir gerbiama buvusi Tauragės mokytoja Zofija Rimkienė.

Tinklaraščio „Cukrinis avinėlis“ kūrėja Berta Guruckė sudarė sąrašą lankytinų vietų visoje Lietuvoje, kurios įdomios šeimoms su vaikais.

Paskutiniame tarybos posėdyje priimtas sprendimas steigti dar vieną darželio grupę Žygaičių gimnazijoje. Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas teigė, jog grupė steigiama pagal poreikį – vietos darželyje laukia 24 žygaitiškiai.

Prieš mėnesį Tauragės policijos pareigūnai patikrinimui sustabdė vairuotoją, kuriam nustatytas 2,01 promilės girtumas. Vairuotojo būta įtakingo – prireikus vykti į ligoninę kraujo mėginiui, jis įtikino kraują už jį duoti savo draugą. Negana to, vyrams talkino ir pažįstama Tauragės ligoninės darbuotoja, sutikusi užmerkti akis prieš vyrų klastą.