2019 Gruodžio 08 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

„Tauragės žinių“ inform.

Jaukų antradienio vakarą, skambant muzikos garsams, į Padėkos vakarą Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje susirinko ištikimi įstaigos bičiuliai, rėmėjai. O padėkos dovana jiems visiems tapo nuostabus „Beatles‘n‘Jazz“ projektas.

Ko gero, Tauragėje nėra tokio miesto kvartalo, kurio viename ar keliuose daugiabučiuose neveiktų po grožio saloną. Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos duomenimis, mūsų mieste grožio srityje dirba netoli trijų šimtų asmenų. O kiek dar specialisčių, neįforminusių savo veiklos, pluša namie. Nepaisant milžiniškos pasiūlos ir itin skirtingų kainų, keista, tačiau miesto damos traukia į patį brangiausią grožio saloną, o jis perpildytas. Nepateksi iki Naujųjų metų.

Šiandien, gruodžio 3 d., 15.00 val., Tauragėje, Bernotiškių g. 3 atidaroma atnaujinta „Norfa“. Į atnaujintą parduotuvę investuota maždaug 0,6 mln. eurų, joje dirbs 35 darbuotojai, rašoma pranešime spaudai. 

Vakar, apie 20 val., Gedimino ir Prezidento gatvių sankryžoje su „Lexus“ susidūrė policijos pareigūnų tarnybinis automobilis.