2020 Liepos 02 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Gyvenimo būdas

Parduotuvėje dažnai nėra lengva išsirinkti sveikatai palankesnius maisto produktus. Maisto produktų etiketėse pateikta informacija reikalauja turėti daugiau žinių norint suvokti, ar tai sveikatai naudingas produktas, ar ne. Raidės kartais būna tokios mažos, jog per sunku įskaityti pateiktą informaciją. Tikėtina, kad su tokiomis problemomis tikrai susiduria ne vienas pirkėjas.

Į Vasario 16-osios gatvėje, penkiaaukščio pirmajame aukšte prieš porą metų įsikūrusią parduotuvėlę „Notilė“ dažniausiai užsukdavo ieškantys pigesnės, tačiau kokybiškos kosmetikos, buitinės chemijos prekių, drabužių ir kitų buities daiktų. Neretai tai nuolatiniai klientai. Jau nuo šios savaitės pamėgtos krautuvėlės jie neberas – ji išsikraustė į kitas patalpas. Tiesa, toli ieškoti neteks – tik pereiti gatvę. „Naujoje vietoje – nauja pradžia“, – sako pardavėja Kornelija Trušaitė.

Tarailių mikrorajone savo namuose siuvimo studiją įkūrusi Ramunė Šerpytienė individualiu siuvimu užsiima dvidešimt metų. Anot profesionalios siuvėjos, į jos studiją užsuka ne tik progines eilutes besisiūdinantys klientai, tenka siūti ir darbo bei laisvalaikio aprangą. Siuvėjo paslaugas renkasi tie, kurie suvokia, jog nepriekaištingas įvaizdis priklauso nuo drabužio pritaikymo asmens kūno kompleksijai. Ir ne tik. Pasitaiko atvejų, kai proginį drabužį pageidaujantys pasisiūdinti klientai nežino, ko nori, tad aprangą siuvėjai tenka rinkti pagal charakterį.