2020 Liepos 04 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

Tarailių mikrorajone savo namuose siuvimo studiją įkūrusi Ramunė Šerpytienė individualiu siuvimu užsiima dvidešimt metų. Anot profesionalios siuvėjos, į jos studiją užsuka ne tik progines eilutes besisiūdinantys klientai, tenka siūti ir darbo bei laisvalaikio aprangą. Siuvėjo paslaugas renkasi tie, kurie suvokia, jog nepriekaištingas įvaizdis priklauso nuo drabužio pritaikymo asmens kūno kompleksijai. Ir ne tik. Pasitaiko atvejų, kai proginį drabužį pageidaujantys pasisiūdinti klientai nežino, ko nori, tad aprangą siuvėjai tenka rinkti pagal charakterį.

Pirmąją 2020 -ųjų vasaros dieną prasideda pamėgtasis ir visų laukiamas „Skaitymo iššūkis“. Tai jau penktą kartą organizuojama interaktyvi akcija, kurios metu visi norintieji kviečiami įvykdyti penkias smagias skaitymo užduotis ir laimėti prizų. Šių metų šūkis – „Skaitymas mus jungia!“

Liaudies išmintis, kad savam krašte pranašu būti nelengva, neretai pasitvirtina ir šiandien. Šimtai ir tūkstančiai kraštiečių svetimose šalyse pasiekia karjeros aukštumų, susikuria patogų gyvenimą ir grįžti gimtinėn nė nesvarsto. Vis dėlto ši patarlė tinka ne visiems. Yra žmonių, kurie, pamatę pasaulio, suvokia, kad gyvenimo prasmę ras tik gimtajame krašte. Tai liudija Simo Gaidelionio ir jo šeimos, kuriančios savo gyvenimą Eičiuose, istorija. Nors Eičiai kam nors gali pasirodyti Dievo pamirštu kaimeliu, Simas juos vadina tiesiog rojumi ir čia mato didelių galimybių, kai žmonės supras, kiek daug jie gali, jei tik pradeda daryti ir veikti patys, o ne laukia kokio nors stebuklingo išganymo.