2020 Balandžio 02 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

Džordana Butkutė į Tauragę atvyko su „Hummer‘iu“

  • Įkelta: 2019-03-07
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Trečiadienio vakarą Tauragėje koncertavo pop karalienė Džordana Butkutė. Paklausyti populiarios atlikėjos susirinko pilnutėlė kultūros rūmų salė, ji taip pat miesto gatvių praeivius nustebino savo transporto priemone – amerikietišku „Hummer“ visureigiu.

Į Kultūros rūmų sceną žengusi Dž. Butkutė tauragiškius pasitiko nuoširdžiu pasisveikinimu. Paskutinį kartą Tauragėje ji lankėsi prieš beveik 3 metus, miesto šventės metu. Tuomet tūkstantinė minia Vasaros estradoje mėgavosi šou efektais ir gerai žinomomis pop karalienės dainomis.

Tauragės miesto šventės metu svečiai koncertu mėgavosi nemokamai, trečiadieni norintieji išgirsti Dž. Butkutę turėjo susimokėti už bilietą 16 eurų. Norinčiųjų netrūko, nenupirktos liko vos kelios vietos balkone.

Dž. Butkutės dainos puikiai žinomos tiek vyresnės, tiek jaunesnės kartos žmonėms. Koncerto metu netrūko plojimų, net sėdėjusieji parteryje įsidrąsino ir nevengė energingiau palinguoti. Nieko nestebino koncerto pabaigoje atlikėjai teikiamos gėlės, atkakliausiems pavyko su dainininke ir nusifotografuoti.

Kaip pavyko išsiaiškinti „Tauragės žinioms“, po koncerto Tauragėje atlikėja namo nevažiavo. Kartu su komanda baigė tvarkyti scenos įrangą ir apsistojo Senamiesčio apartamentuose.

Dž. Butkutės vadybininkas ir vyras Elegijus Strasevičius redakcijai patvirtino, kad jie porą dienų praleis Tauragėje. Penktadienį ir šeštadienį laukia koncertai Šilalėje, todėl buvo nuspręsta negrįžti į Kauną.

– Iš tikrųjų, Tauragėje koncertas buvo labai fainas. Tikimės tauragiškių nenuvylėme. Į viešbutį grįžome vėlai, todėl bandome pailsėti. Nusprendėme į Kauną nevažiuoti, nes kelionės labai vargina, – ketvirtadienį „Tauragės žinioms“ teigė E. Strasevičius.

Akylesni tauragiškiai pastebėjo ir išskirtinį atlikėjos vyro automobilį, su kuriuo jie atvyko į pasirodymą. Amerikietiškas visureigis „Hummer“ gerai žinomas gimtame Dž. Butkutės Kaune. Ten jau daugelis žino, kas sėdi šios transporto priemonės salone. Tauragės gatvėse jis nustebino ne vieną vairuotoją. „Hummer“ automobilių Lietuvoje yra vos keletas.

– Perkant ją svarbiausia buvo saugumas. Ji labai modifikuota, visai kitokia nei originali. Dabar jų negamina, todėl ji mums labai brangi, – teigė E. Strasevičius.

Pabėgti nuo žiemiškos darganos bent savaitgaliui? Kodėl gi ne. Vieta, į kurią tikrai verta vykti, – mažytė Viduržemio jūros sala Malta. Maltos sostinė Valeta yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, čia grožėsitės žydromis lagūnomis ir 7000 tūkstančius metų menančios šalies istorijos ženklais.

Kol lietuvaičiai socialiniuose tinkluose dalinasi snieguotos žiemos vaizdais, tauragiškė Vita Arvasevičiūtė siunčia linkėjimus nuo Gran Kanarijos krantų. Saulė, plaukus draikantis jaukus vandenyno brizas bei įspūdingos nuotraukos socialiniuose tinkluose verčia aikčioti ne vieną merginos bičiulį. Ji kartu su savo vyru Simu įsigijo jachtą pavadinimu „Windarella“, kaip patys teigia, dirba, keliauja, nardo, mėgaujasi maistu, gaudo įspūdingus vaizdus, nuotykius ir vėją. „Tauragės žinių“ pakalbinti keliautojai pripažino, kad save gali pristatyti įvairiai: architektė ir inžinierius arba naras ir kaitavimo instruktorė. Tačiau tiksliausia juos būtų vadinti užsispyrusiais jaunais optimistiškais pasiutusiais svajotojais, bandančiais atrasti savo pasaulį, kurio nepasiūlys jokia kelionių agentūra ar vadovėlis.   

Žiemos pramogų mėgėjai jau gali ruošti pačiūžas: netrukus jie galės lipti ant Pilies aikštėje įrengtos čiuožyklos ledo. Čiuožyklos korpusas jau sumontuotas, šįryt užpiltas ir pirmasis ledo sluoksnis. Tikimasi, kad jau ryt bus galima čiuožinėti.

Šiais metais kasmetinė žiemojančių vandens paukščių apskaita Lietuvoje vyko sausio 11–13 dienomis. Palyginus su 2018 metais, šiemet Tauragėje pasiliko žiemoti gerokai didesnis paukščių būrys. Matyt, šilta žiema daro savo poveikį gamtai. Apskaitos metu buvo keletas įdomių susitikimų.

Nemažą dalį žmonių kiekvieną žiemą ištinka slidinėjimo karštinė. Tie, kuriems vėsesni orai jau ne vieną sezoną reiškia ausyse švilpiantį vėją ir snieguotas kalnų viršūnes, patvirtins, jog priprasti prie šių potyrių pakanka vos vienos kelionės į kalnus. Žiemos be slidžių nebeįsivaizduojanti Inga Dikšaitienė, kelionių agentūros „1000 mylių“ vadovė, apie slidinėjimą kalnuose sako, kad niekas taip neišvalo galvos, kaip fizinis krūvis visą dieną gryname ore. Tiems, kam slidinėjimas dar tik ateities planuose, tikriausiai įdomu bus sužinoti, kokios slidinėjimo turizmo kryptys populiariausios, kur pigiau, o kur patogiau, kur galima sutaupyti, o kur taupyti neverta.