2020 Balandžio 02 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Savivalda

Mero padėjėja V. Čėsnaitė pradėjo darbą

  • Įkelta: 2016-05-25
Daivos Žebelienės nuotrauka

Trečiadienį savivaldybėje dirbti pradėjo nauja mero komandos darbuotoja Vytautė Čėsnaitė. Mergina bus atsakinga už darbą su žiniasklaida ir viešaisiais ryšiais.

Iš pareigų pasitraukus mero patarėjui Kęstučiui Gabšiui meras Sigitas Mičiulis įvardijo naują savo komandos narę. Ja tapo tauragiškė, iki tol Vilniuje gyvenusi 23 metų V. Čėsnaitė. 

Mero padėjėjos pareigas pradėjusi eiti V. Čėsnaitė mokėsi Tauragės „Versmės“ gimnazijoje. Baigė studijas Vilniaus dizaino kolegijoje, yra ragavusi žurnalisto duonos „Tauragės žinių“ redakcijoje, pastaruoju metu dirbo marketingo ir viešųjų ryšių specialiste. 

Paklausta, ar yra susipažinusi su politine Tauragės situacija, ir ar yra pasirengusi šiam darbui, mergina nedvejojo. 

– Darbas su politikais man suprantamas, dar mokyklos laikais itin domėjausi politika, buvau viena iš organizacijos  „Tauragės liberalus jaunimas“ įkūrėjų. Noras sužinoti kuo daugiau apie politiką mane nuvedė net iki Seimo. Buvau vienintelė moksleivė, atlikusi praktiką Lietuvos Respublikos Seime. Mano bakalaurinis darbas taipogi buvo susijęs su politika. Sukūriau tobulą fikcinį politinį personažą, kuris atspindėjo politinės komunikacijos padėtį Lietuvoje. Projektas ne tik padėjo man baigti mokslus aukščiausiais balais, bet ir buvo sėkmingai pastebėtas valstybinės žiniasklaidos lygmenyje, – teigė V. Čėsnaitė. 

Gyvendama Vilniuje V. Čėsnaitė dirbo keletoje įmonių, kaip marketingo ir viešųjų ryšių specialistė. Savanoriškai organizavo socialinius projektus skaidrumo tematika.

– Grįžau į Tauragę, nes matau, jog čia tikrai galima nuveikti dar labai daug nuostabių dalykų miestui. Viena iš mano prioritetinių idėjų yra sukurti miestui įvaizdį ir identitetą, – „Tauragės žinioms“ teigė V. Čėsnaitė.

 

Socialiniame tinkle „Facebook“ liejasi pašaipų lavina ant Liberalų sąjūdžio atstovų galvų – internete plinta nuotraukos su pašiepiančiais užrašais. Po buvusio partijos lyderio Eligijaus Masiulio korupcijos skandalo, internautų dūrius pajuto ir Tauragės liberalai. Su patyčiomis internete siejami Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) atstovai, mat jų informacinis centras išplatino laišką partiečiams, kuriame raginama pašiepti E. Masiulį. 

gegužės 4 dieną Tauragės rajono vadovai surengė spaudos konferenciją, kurios metu pristatė praėjusio mėnesio bei pirmojo metų ketvirčio darbus. Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis konferenciją pradėjo sveikinimu žiniasklaidos atstovams – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga. Susitikimo metu žurnalistams atskleista, kas pakeis pareigas paliekantį mero patarėją Kęstutį Gabšį. 

Užvakar Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdyje išnagrinėtos beveik šešios dešimtys įvairių klausimų: nustatyti žemės mokesčių tarifai ir lengvatos, išklausytos bei patvirtintos rajono ugdymo ir medicinos įstaigų metinės veiklos ataskaitos. Posėdis užtruko ilgai, tačiau praėjo ganėtinai ramiai – be didelių ginčų. Visgi Vyriausybės atstovė Tauragės apskrityje Irena Ričkuvienė išsakė nemažai pastabų dėl sprendimų projektų. 

Trečiadienį Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, mero pavaduotoja Aušrinė Norkienė, administracijos direktorius Modestas Petraitis susitiko su Žygaičių ir Sartininkų gyventojais, kuriems pristatė savivaldybės tarybos, mero ir administracijos direktoriaus 2015 m. veiklos ataskaitas. 

Po keturių mėnesių darbo prašymą atleisti iš užimamų pareigų pateikė Tauragės rajono mero patarėjas viešiesiems ryšiams Kęstutis Gabšys. Klaipėdoje gyvenančio 37-erių metų vyro pasitraukimo motyvas – nuovargis, ilgi kelionės į darbą atstumai.