2020 Gegužės 30 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Mažieji futbolininkai iš Lenkijos parsivežė auksą

  • Įkelta: 2019-07-09
Komandos albumo nuotrauka

Tarptautinis berniukų futbolo turnyras vyko birželio 22–25 d. Augustavo mieste, Lenkijoje. Ten varžėsi 18 komandų iš Lenkijos, Latvijos, Lietuvos. Komandos suskirstytos į tris pogrupius. Vienerios varžybos truko 36 minutes. Pirmosiose varžybose Tauragės komanda susitiko su futbolininkais iš Rygos (Latvija) ir įveikė juos rezultatu 2:1.

Kitą dieną tauragiškiai sužaidė lygiosiomis 1:1 su KS Lomianki 1, net 9:0 sutriuškino Pogon Grodzisk 2 komandą bei 7:2 įveikė Soccer Academy žaidėjus. Paskutinės pogrupio varžybos su UKS Irzyk 2 baigėsi Tauragės komandos pergale 2:0. Pogrupyje užtikrinta pirmoji vieta ir teisė kovoti dėl aukštesnių vietų.

Atkrintamosiose varžybose 2:0 įveikta Pogon Grodzisk 1 komanda ir net 7:2 sutriuškinta Start Otwock. Tauragiškiai užsitikrino teisę kovoti dėl 1:3 vietų. Pusfinalyje 1:0 sužaista su KS Lomianki ir finale užtikrintai laimėta 3:1 prieš Agape Bialoleka komandą.

Komandos atstovai įvertino turnyrą kaip labai aukšto lygio. Organizatoriai pasirūpino ne tik žaidėjų maitinimu bei apygyvendinimu, bet surengė ir plaukiojimą laivu po Augustavo apylinkes.

„Tokio lygio turnyrai mus daro stipresnius. Smagu, kad mus palaikė didelė sirgalių komanda, kuri vedė berniukus į pergales. Mažas miestelis, didelės pergalės“, – „Tauragės žinioms“ sakė komandos treneris Tomas Rimas.

Turnyre komandą palaikė tėvų bendruomenė. Viena iš jos narių Asta Kondrotienė sakė, kad treneris paruošė stiprią komandą.

– Mes, tėvų bendruomenė, atstovaujanti savo vaikų komandai, esame be galo laimingi ir dėkingi treneriui už jo atsidavimą bei įdėtą darbą, ruošiant mūsų vaikus, – sakė A. Kondrotienė.

Jos sūnus Vilius Kondrotas pelnė net 14 įvarčių ir buvo pripažintas rezultatyviausiu turnyro žaidėju.

Iš Tauragės kilusi šokėja, daugkartinė Lietuvos čempionė Aistė Survilaitė kartu su partneriu Leonardo Lini tapo jaunimo iki 21 metų čempionais Lotynų Amerikos šokių grupėje ir suaugusiųjų finalininkais nacionaliniame Italijos čempionate, kuris vyko Napolyje. Šokėjams papildomas iššūkis buvo varginantis karštis bei tai, kad ši pora buvo vienintelė, kuri šoko daugiau nei vienoje grupėje.

Tauragės „Versmės“ gimnazijos futbolo komanda dalyvavo respublikiniame „Golo“ turnyre. Šiame futbolo turnyre buvo užsiregistravę 365 komandos iš visos Lietuvos. Super finale varžėsi 10 geriausių komandų. Tauragės komanda pirmą kartą gimnazijos istorijoje iškovojo aukštą, trečiąją vietą. Pergalė nebuvo lengva.

Tauragės sporto centro badmintono treneris Jonas Šileris liko nepralenkiamas Prienuose vykusiame Pabaltijo veteranų badmintono čempionate. Vyriausiųjų amžiaus grupėje (70 metų ir daugiau) sportininkas laimėjo aukso medalį. Dvejetų varžybose kartu su estų sportininku iškovojo sidabro medalius. Čempionate žaidė pusantro šimto sportininkų iš Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos.

Savaitgalį vyko Pasaulio ralio kroso čempionatas Norvegijoje, pragariškame žiede Hell. Tauragiškis,talentingasis Rokas Baciuška kovingai pradėjęs kvalifikacinius važiavimus turėjo realias ambicijas patekti į pusfinalį, tačiau jaunojo lenktyninko viltis užgesino kvaila klaida bei teisėjų diskvalifikacija.

Tauragėje sportinę karjerą pradėjęs krepšinio talentas Matas Jogėla antrą kartą bandys patekti į pajėgiausią pasaulio krepšinio lygą. „Žalgirio“ komandai priklausantis 201 cm aukštaūgis ruošiasi nerti į 2019-ųjų NBA naujokų biržą.