2020 Balandžio 06 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Dakaro ralyje – ir tauragiškis

  • Įkelta: 2020-01-03

Petrus Racing Team FB nuotrauka

Jau šį sekmadienį Saudo Arabijoje startuos Dakaro ralis, kuriame rekordinis dalyvių iš Lietuvos skaičius. Debiutuojančioje lietuvių komandoje dalyvaus ir mechanikas iš Tauragės – Ernestas Tenikaitis. Jis rūpinsis Ginto Petraus ir Tomo Jančio ekipažo bolidu „Hilux Overdrive OTB“.

Bekelės automobilių remontu ir paruošimu užsiimantis tauragiškis Ernestas Tenikaitis Dakaro ralyje rūpinsis „Hilux Overdrive OTB“ bolidu, kuriuo važiuos G. Petrus ir T. Jančius. Šis automobilis yra toks pat, kokiu iki šiol Dakaro raliuose startuodavo Vaidotas Žala. Pastarasis šiemet įsigijo kompaktišką „Mini John Cooper Works Rally“ automobilį.

G.Petraus ir T.Jančio „Hilux“ pasidabinęs jau B. Vanago išpopuliarintu Vyčiu ir užrašu „Lituania“, kuris nėra norminis, bet vis garsiau pasigirsta nuomonių, kad pasaulyje kitų šalių žmonėms būtų lengviau tarti ir užrašyti mūsų šalies pavadinimą be „H“ raidės. Šiems vyrams Dakaro ralis nėra naujiena.

Iš viso Dakaro ralyje šiemet startuos 6 ekipažai. Penki keturračiai automobiliai ir vienas moticiklininkas. Be gerai žinomų Benedikto Vanago (jo šturmaną Sebastianą Rozwadovskį dėl ligos paskutinę minutę pakeitė Felipe Palmeiro), Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio, Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno, Ginto Petraus ir Tomo Jančio prisijungė debiutantai Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas. Motociklą vairuos Arūnas Gelažninkas.

Ernesto Tenikaičio FB nuotrauka

Tauragėje šį šeštadienį (rytoj) adrenalino mėgėjus džiugins bušido kovos. Tarptautiniame turnyre žiūrovai išvys vienų iš stipriausių mūsų šalies ir kaimyninių valstybių kovotojų dvikovas. Ringe kausis ir pats turnyro organizatorius, klubo „Taurris“ vadovas Saulius Bucius.  Skirtingai nuo ankstesnių metų, šiemet kovos vyks ringe, ne narve. Organizatoriai žada daug įspūdingų akimirkų bei dovanų.

Šiuos sportinius metus pergalėmis baigė Tauragės sporto centro badmintonininkai. Gruodžio 14 dieną „Modulio“ sporto salėje vykusiose Žemaitijos taurės IV (paskutinio) turo badmintono varžybose iki 13 metų amžiaus grupėje jie laimėjo keturis pirmosios ir du trečiosios vietų medalius, o iki 17 metų grupėje – po vieną aukso ir sidabro medalį.

Tauragės krepšininkas ir šio sporto entuziastas Tadas Rapolavičius krepšiniui atiduoda be galo daug. RKL lygoje „Tauragės“ klubui atstovaujantis žaidėjas be viso to organizuoja mėgėjų krepšinio lygas ir dar spėja žaisti Jurbarke. Čia krepšininko atstovaujama komanda tapo čempionais.

Tauragės krepšinio klubas toliau didina savo pralaimėjimų statistiką. Reguliariajame NKL sezone žaidžiantis klubas po 18 rungtynių turi tik penkias pergales. Paskutinės pastarosios penkios rungtynės baigėsi nesėkme. Turnyrinėje lentelėje klubas lenkia tik vienus varžovus ir užima keturioliktą poziciją.

Kėdainiuose vykusiame Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate Tauragės dvikovinių sporto šakų klubo „SC Kova“ boksininkės Rugilė Altaravičiūtė ir Paulina Lazdauskaitė tapo šalies moterų bokso čempionėmis. Tai naujas miesto bokso istorijos metraščio puslapis. Abi sportininkes šioms varžyboms ruošė treneris Edvardas Kutujevas.