2020 Vasario 20 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Turkijoje mirtis pasiglemžė tauragiškių gyvybes

  • Įkelta: 2016-05-22
Ingos Kandrotienės Facebook asmeninio albumo nuotrauka.
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien Turkijoje, Antalijos regione įvyko skaudi nelaimė. Pirminiais duomenimis, ekskursijos džipais metu žuvo trys tauragiškiai ir dar trys yra sunkiai sužeisti.

15min.lt praneša, kad džipui nusiritus nuo skardžio žuvo 1969 metais gimęs Arvydas Remeika, jo žmona Rasa, gimusi 1972 metais, sužeista.

Taip pat nelaimingo atsitikimo metu žuvo jauna mama Inga Kandrotienė, gimusi 1981 metais, su sūnumi Kajumi. Jos vyras Gražvydas ir sūnus Adrijus išgabenti į ligoninę.

A. Remeika buvo krovinių gabenimo bendrovės „Taurava“ vadovas. I. Kandrotienė – R. Remeikienės sesuo, dirbusi kirpėja. Sužalotasis Gražvydas Kandrotas – degalinės Tauragėje vadovas.

Nelaimė nutiko ekskursijos metu, kai net trys džipai nusirito nuo 15 metrų skardžio. Anot 15min.lt turimų žinių, avarija įvyko kalnuotoje vietovėje, vairuotojams nesuvaldžius džipų vingiuotame ir siaurame keliuke.

Iš viso avarijoje sužeisti 9 žmonės. Kiti turistai – iš Vokietijos.

Šiandien Mąsčių kaime posūkyje moteris nesuvaldė automobilio. Vairuotoja išvežta į ligoninę.

Mirtinai sužalojo bulius
  • Įkelta: 2016-05-20

Vakar policijos pareigūnams pranešta apie Ringalių kaime rastą vyro lavoną. Manoma, kad jį sužalojo bulius.

Ketvirtadienio vakarą kraupus autoįvykis užfiksuotas kelyje Šilalė-Tauragė. Kelių policijos pareigūnams nepaklusęs motociklininkas bandė sprukti ir atsitrenkė į „Volvo“.
Įvykis užfiksuotas apie 20.45 valandą. Valstybiniais numeriais nepaženklinta transporto priemone važiavęs motociklininkas nepakluso Šilalės rajono policijos pareigūnų raginimams sustoti. Prasidėjo atkaklios gaudynės.

Bute degė lova
  • Įkelta: 2016-05-19

Šiandien apie 11.20 val. ant kojų sukeltos gelbėjimo tarnybos. Gedimino gatvės 41 numeriu pažymėtame daugiabučiame name kilo gaisras.

Sveikųjų bendravimas su vienokią ar kitokią negalią turinčiais žmonėmis, neretai tampa išbandymu visiems. Šią savaitę socialiniame tinkle „Facebook“ išplatinta 22 metų tauragiškio istorija parodo, kad ši problema aktuali. Tiesa, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai neigia jiems mestus kaltinimus dėl požiūrio į neįgalų asmenį.