2020 Vasario 20 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Pirmoką partrenkęs vairuotojas sulaikytas (papildyta)

  • Įkelta: 2017-11-10

Penktadienį apie 7.20 val. automobilis sankryžoje mirtinai sužalojo vaiką. Patikslintais duomenimis, žuvo berniukas, besimokantis  M. Mažvydo progimnazijos pirmoje klasėje. 

Po įvykio policijos pareigūnai ribojo Dariaus ir Girėno ir Gedimino gatvių sankryžos eismą. Apie nelaimę pareigūnus informavo praeiviai. Policijos atstovė spaudai Lina Banienė informavo, kad pranešta apie negyvą berniuką ir ant važiuojamosios dalies besimėtančias nuolaužas.

Patikslintais duomenimis, perėjoje mirtinai sužalotas pirmokas, kuris su savimi nešėsi moliūgą, mat mokykloje pusę 8 ryto vyko moliūgų žibintų šventė. Vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino.

Peržiūrėjus vaizdo kamerų įrašus paaiškėjo, kad berniuką mirtinai partrenkęs sunkvežimis su savim vežėsi  medžio smulkinimui skirtą įrangą. Policija prašo atsiliepti nuotraukoje esančios transporto priemonės savininką, kuris stovėjo prie pėsčiųjų perėjos ir matė eismo įvykį.

Taip pat prašoma visų, visų vairuotojų nuo 07.00 val., kurie galbūt važiavo šituo kelio ruožu ir turėjo vaizdo registratorius, atsiliepti, jei turi naudingos informacijos.

Įvykį mačiusius ir galinčius suteikti naudingos informacijos  prašome apie tai informuoti:

Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;

Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;

Bendruoju pagalbos telefonu 112.

Policijos atstovė spaudai Lina Banienė informavo, kad iš karto po eismo įvykio buvo išsiųstos gausios pareigūnų pajėgos, kurios ieškojo vaizdo kamerų metu užfiksuoto sunkvežimio, kuris atlieka medžio smulkinimo darbus.

Pareigūnai apie 10.00 val. Tauragės rajone, Ridikiškės k., sulaikė minėto sunkvežimio vairuotoją, gim. 1981 m. Pirminiais duomenimis vairuotojas blaivus.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 5 d.

Vaizdo kamerų medžiaga
Eglės Červinskaitės nuotrauka

Tauragės policijos pareigūnai ir artimieji ieško 89 metų Bronislavos Jorudienės. Spėjama, kad senolė iš namų išėjo savaitgalį. 

Trečiadienį Tauragės rajono apylinkės teisme baigta nagrinėti išžaginimo byla. Jau anksčiau už smurtinį nusikaltimą teistam kaltinamajam skirta reali laisvės atėmimo bausmė.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai prašo gyventojų atpažinti asmenį, kuris užsipylė degalų ir už juos nesumokėjęs pasišalino iš įvykio vietos.

Naujai statomoje „Maksimoje“ Prezidento gatvėje susižalojo 42 metų vyriškis. Nuo kopėčių nukritęs vyras dėl galvos traumas gydomas Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. 

Praėjusią savaitę Tauragės apylinkės teismas 29 metų D.E. už  apiplėšimą, nesunkų sveikatos sutrikdymą bei pasikėsinimą išžaginti Rusijos pilietę nuteisė keturių metų laisvės atėmimo bausme. Taip pat agresorius nukentėjusiajai turės atlyginti 4 tūkst. turtinę ir  3 tūkst. eurų neturtinę žalą.