2019 Lapkričio 14 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Iš trečio aukšto iškrito moteris

  • Įkelta: 2019-08-22
„Tauragės žinių“ archyvo asociatyvi nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Trečiadienio vakarą iš trečio daugiabučio aukšto iškrito 37 m. moteris. Moterį išvežus į ligoninę buvo nustatyta kaukolės pamato lūžis, stuburo slankstelio lūžis ir kitus daugybinius kaulų lūžius. Policijai yra aiškūs du vyrai, kurie yra galimai susiję su šiuo įvykiu.

Policijos departamentas praneša, kad rugpjūčio 21 d. apie 20 val. prie daugiabučio namo, Tauragėje, Dariaus ir Girėno g., rasta iškritusi iš trečio aukšto balkono 37 m. moteris. Buvo sulaikyti 57 m. ir 34 m. vyrai, kurie buvo galimai susiję su įvykiu.

Komisariato atstovė Greta Kęsminaitė „Tauragės žinioms“ patvirtino, kad šiuo metu vyrai jau yra paleisti.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d. dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Antradienio vakarą policijos pareigūnai skubėjo į Pagramantį. Rastas moters kūnas su sužalojimais ant veido.

Knygų mėgėjai Pilies aikštėje neberas visą vasarą veikusios lauko skaityklos. Apie tai paskelbė bibliotekininkai, mat savaitgalį ji buvo suniokota pasidarbavus chuliganams.

Policija praneša, jog penktadienio vakarą nenustatyti asmenys užpuolė tris Ukrainos piliečius, juos sumušė taip, kad užsieniečiams prireikė medikų pagalbos. Maža to, į akis pripurškė ašarinių dujų.

Rugpjūčio 18 d. apie 18 val. degė automobilis BMW kelyje Nr. 147 Tauragė – Jurbarkas, ties 11 km. Gaisro metu sudegė automobilio salonas, neapgadinta išliko bagažinė.