2019 Lapkričio 14 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Išgertuvių metu sumušė tėvą

  • Įkelta: 2019-08-29
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiąnakt jau gerokai po vidurnakčio pranešta apie smurto protrūkį Miško gatvėje, Neblaivus keturiasdešimtmetis išgertuvių metu kumščiais auklėjo savo tėvą.

Rugpjūčio 29 d., apie 1.30 val., namuose, Miško g., išgertuvių metu kilo konfliktas. Policija praneša, jog 40-metis vyras panaudojo smurtą prieš savo neblaivų 63-ejų tėvą. Paleidęs į darbą  kumščius sūnus tėvui sudavė ne mažiau penkių kartų į galvą ir veidą. Už tai buvo sulaikytas, jam gresia laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Už nelegalią prekybą alkoholiu rugpjūčio pradžioje nubaustas Šilalės rajono gyventojas savo klientų neišsižadėjo. Policija praneša, jog dar kartą atlikus kratą paaiškėjo, kad viskas po senovei – alkoholiu ir toliau prekiaujama.

Nepaisant to, kad policija taiko aktyvias kontrolės ir prevencijos priemones, vykdo reidus bei aktyviai patruliuoja, taurelės mėgėjų tai neatgraso. Įvykių suvestinėje – vėl pranešimas apie vidury baltos dienos sustabdytą neblaivų vairuotoją.

Policija praneša, jog per pastarąsias dvi dienas nuo kišenvagių nukentėjo du tauragiškiai. Vieno jų piniginė pagrobta iš neužrakinto automobilio.

Trečiadienio vakarą iš trečio daugiabučio aukšto iškrito 37 m. moteris. Moterį išvežus į ligoninę buvo nustatyta kaukolės pamato lūžis, stuburo slankstelio lūžis ir kitus daugybinius kaulų lūžius. Policijai yra aiškūs du vyrai, kurie yra galimai susiję su šiuo įvykiu.