2020 Balandžio 07 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Antradienį dingęs gauriškis rastas tvenkinyje

  • Įkelta: 2020-03-19
Asociatyvi nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Gaurės miestelyje esančiame vandens telkinyje rastas vyro kūnas. Pareigūnai aiškinasi mirties priežastis.

Kūnas aptiktas trečiadienį,  15.50 val. Policija praneša, jog vyras – 1967 m. gimimo.

– Paieškos prasidėjo antradienį. Buvo iškviesti narai iš Klaipėdos. Vakarop subjuro oras, tad paieškos buvo nutrauktos ir pratęstos kitą dieną. Būtent trečiadienį kūnas ir surastas, – sakė Greta Kęsminaitė, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresn.specialistė.

Gaurės seniūno Vidmanto Skiriaus pasakojimu, vyro kūnas aptiktas privačioje valdoje esančiame vandens telkinyje netoli miško.

– Prie vieno iš tvenkinių buvo aptikti jo batai, tai ten ir buvo jo ieškoma. Vyras dingo naktį iš pirmadienio į antradienį, – sakė Gaurės seniūnas.

Smurto požymio ant kūno nerasta. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Penktadienį Trepų kaime pagautas neblaivus vairavęs vyriškis, naktį iš šeštadienio į sekmadienį muštynės kilo tarp viename Žemaitės gatvės name taurelę kilnojusios poros, o sekmadienio rytą policija informuota apie smurtą Požerūnų kaime.

Tauragės apylinkės teismo teisėja Gražina Gudžiūnienė, praėjusią savaitę skelbusi nuosprendį garsiojoje byloje, kurioje jurbarkiškis buvo teisiamas dėl žiauraus paauglės sumušimo ir prievartavimo, nebeturi ramybės – ji įžeidinėjama, jai grasinama. Teisėja jau kreipėsi į teisėsaugą.

Praėjusios savaitės penktadienį, apie 20.45 val. Juknaičių kaime (Šilutės r.) pareigūnai sulaikė apie 3 g. kanapių 24 m. vyrui pardavusį dvidešimtmetį. Sulaikius įtariamąjį apieškotas jo automobilis, jame rasti dar didesni kiekiai narkotikų.

Rado mirusį
  • Įkelta: 2020-03-09

Sekmadienį Didvyrių gatvėje, savo namuose, rastas mirusio vyro kūnas.

Šiandien apie 10.30 val. ties Dunokų kaimu įvykusios avarijos metu, susidūrus pienovežiui ir lengvajam automobiliui, žuvo jį vairavusi moteris ir jos mažametė dukra.