2020 Balandžio 07 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Kraupi avarija ties Dunokų kaimu – žuvo mažametė ir jos mama

  • Įkelta: 2020-03-07
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien apie 10.30 val. ties Dunokų kaimu įvykusios avarijos metu, susidūrus pienovežiui ir lengvajam automobiliui, žuvo jį vairavusi moteris ir jos mažametė dukra.

Įvykio vietoje dirba Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Policijos deprtamento duomenimis, lengvąjį automobilį „VW Sharan“. vairavusi 47-erių moteris ir kartu važiavusi devynmetė dukra žuvo vietoje. Pirminiais duomenimis, vilkiko vairuotojas nesužeistas, vairavo blaivus. 

Vakar į policiją kreipėsi Gediminas Kurlinkus, rajono savivaldybės Statybų skyriaus specialistas. Vyras trečiadienį po darbo nusileidęs į automobilių stovėjimo aikštelę išvydo, jog subraižytas jo elektromobilis.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vieno Stoties gatvės daugiabučių laiptinėje siautėjo neblaivus trisdešimtmetis.

Šiaulių apskrities policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Šiaulių apygardos prokurorais baigė tirti ir teismui nagrinėti perdavė baudžiamąją bylą dėl bendrininkų grupės vykdytos prekybos žmonėmis. Šia nusikalstama veika kaltinami 5 vyrai, iš kurių vienas dar įtariamas ir vaiko pirkimu ar pardavimu. Tai – anksčiau už įvairius nusikaltimus jau teisti asmenys, kurių vieni gyveno Tauragėje, kiti – Raseinių rajone.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai praėjusį sekmadienį apie 12.00 val. Stoties gatvėje sulaikė keturis, gim. 1996 m., 1993 m., 1999 m. ir 1998 m., Tauragės miesto gyventojus, kurie platino narkotines medžiagas.

Penktadienį Pilsūdų kaime (3 km nuo Skaudvilės) patruliuojantiems pareigūnams dėmesį patraukė įtartinai manevruojantis vilkikas su puspriekabe.