2020 Balandžio 07 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Subraižė statybų skyriaus specialisto elektromobilį

  • Įkelta: 2020-03-06

Automobilis subraižytas darbo metu. Margaritos Rimkutės nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Vakar į policiją kreipėsi Gediminas Kurlinkus, rajono savivaldybės Statybų skyriaus specialistas. Vyras trečiadienį po darbo nusileidęs į automobilių stovėjimo aikštelę išvydo, jog subraižytas jo elektromobilis.

Apie įvykį šiandien praneša policija. Policijos duomenimis, subraižytos automobilio vairuotojo ir keleivio pusės durelės. 

„Apie 17.00 val. vyras, gim. 1981 m., pastebėjo, kad yra apgadintas automobilis „Nissan Leaf“ , kuris stovėjo automobilių stovėjimo aikštelėje Respublikos g. Nuostolis 400 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 1 d.“, – rašoma suvestinėje.

G. Kurlinkus „Tauragės žinioms“ patvirtino, jog subraižytas automobilis yra jo. Vyras į policiją kreipėsi nurodydamas galimas automobilį apgadinusių asmenų pavardes.

– Priešų neturiu, nežinau kodėl taip buvo pasielgta. Tačiau turiu keletą įtarimų, juos ir pateikiau policijai, – sakė statybų skyriaus specialistas.

G. Kurlinkaus elektromobilis „Nissan Leaf“ pagamintas 2013 m., specialistas jį dažnai krauna nemokamoje elektromobilių įkrovos statelėje savivaldybės kieme. 

Dieną vyras rajono savivaldybės aikštelėje automobilį krauna elektromobilio įkrovos stotelėje. Eglės Červinskaitės nuotrauka

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vieno Stoties gatvės daugiabučių laiptinėje siautėjo neblaivus trisdešimtmetis.

Šiaulių apskrities policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Šiaulių apygardos prokurorais baigė tirti ir teismui nagrinėti perdavė baudžiamąją bylą dėl bendrininkų grupės vykdytos prekybos žmonėmis. Šia nusikalstama veika kaltinami 5 vyrai, iš kurių vienas dar įtariamas ir vaiko pirkimu ar pardavimu. Tai – anksčiau už įvairius nusikaltimus jau teisti asmenys, kurių vieni gyveno Tauragėje, kiti – Raseinių rajone.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai praėjusį sekmadienį apie 12.00 val. Stoties gatvėje sulaikė keturis, gim. 1996 m., 1993 m., 1999 m. ir 1998 m., Tauragės miesto gyventojus, kurie platino narkotines medžiagas.

Penktadienį Pilsūdų kaime (3 km nuo Skaudvilės) patruliuojantiems pareigūnams dėmesį patraukė įtartinai manevruojantis vilkikas su puspriekabe.

Šįryt visą šalį sukrėtusioje istorijoje teismas padėjo tašką: pernai gegužę dešimtokų išleistuvėse Tauragės rajone žvėriškai sumušusio, prievartavusio ir bandžiusio išžaginti šešiolikmetę jurbarkiškio byla baigėsi teismo nuosprendžiu. Pilnametystės sulaukęs jaunuolis realios laisvės atėmimo bausmės išvengė.