2020 Liepos 07 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Neatsargus BMW vairuotojas kuriam laikui automobilyje įkalino šeimą

  • Įkelta: 2020-05-26
Asociatyvi nuotrauka

Pirmadienį, apie 17 val., ugniagesiai skubėjo gelbėti iš automobilio po avarijos negalinčios išlipti mamos su vaiku. Į nepatogią padėtį šeima pateko dėl iš paskos važiavusio BMW vairuotojo nepastabumo.

Policijos duomenimis, įvykis nutiko Skirgailų kaimo Beržo gatvėje. Automobiliu „Hyundai Tucson“ važiavo moteris su vaiku, jiems iš paskos BMW vairavo vyras.

– Moteris važiavo pirma, iš paskos važiavo BMW. Ji rodė posūkį į dešinę, tačiau paskui ją važiuojantis vairuotojas to nepastebėjo ir atsitrenkė į moters automobilį. Buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba, tačiau, laimei, nė vienas įvykio dalyvis nenukentėjo, – apie įvykį pasakojo Greta Kęsminaitė, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresn. specialistė.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, į įvykio vietą teko kviesti ir ugniagesius, nes moteris su vaiku negalėjo išlipti iš automobilio

„Automobilių viduje prispaustų žmonių nebuvo. Iki PGP atvykimo iš automobilio „Hyundai Tucson“ per langą iškeltas vaikas. Atidarytos „BMW“ automobilio durelės, padėta išlipti moteriai. Nuo važiuojamosios kelio dalies nušluotos pabirusios duženos“, – rašoma departamento praėjusios paros įvykių suvestinėje.

 

 

 

Vėlų penktadienio vakarą į Tauragės ligoninę greitosios medicinos pagalbos automobiliu pristatytas sunegalavęs kūdikis. Mažylis springo.

Policijos suvestinėse skaičiai, jog kas savaitę keliuose užfiksuojama bent po keletą už vairo sėdusių girtų vairuotojų iš ties liūdina. Laimei, laiku sustabdyti policijos pareigūnų neblaivūs kelių ereliai žalos nespėja pridaryti. Vakar vienam tokių skrydis namo baigėsi ne taip laimingai. Nepasirinkęs saugaus greičio girtas vairuotojas vertėsi posūkyje.

Trečiadienį, apie 16.10 val., pro prekybos centrą „Norfa“ pravažiuojantys pareigūnai  pastebėjo teisėsaugai žinomą moterį. Ankščiau moteris policijai buvo pakliuvusi dėl prekybos kontrabandinėmis cigaretėmis. Pareigūnai nutarė patikrinti, ką moteris nešasi.

Karantino metu itin populiarus tapo apsipirkimas internetu. Ieškantys gero daikto už mažesnę kainą pirkėjai vis dažniau pakimba ant sukčių kabliuko. Sutaria dėl pirkinio, perveda pinigus, o prekės nesulaukia. Šį kartą sukčiams į nagus pakliuvo juvelyrinį dirbinį tikėjęsis įsigyti 45 m. vyras.

Antradienį, apie 9.10 val., Šilalės g., pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Volvo XC90”. Pareigūnai apžiūros metu automobilio bagažinėje rado 460 pakelių cigarečių „Fest“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Antradienį, apie 14 val., Dariaus ir Girėno bei Bernotiškės gatvės sankryžoje susidūrė  „VW Golf“ ir „Audi“ automobiliai.

Policijos suvestinėse pranešama, jog vakar vakare sustabdytas daugiau nei 2 promiles įpūtęs vairuotojas. Vyras sulaikytas, jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

Tauragės garbės pilietis, tautodailininkas Antanas Bagdonas po mirties paliko didžiulę kūrinių kolekciją – bemaž 400 darbų. Iki šiol jie saugomi kaimo turizmo sodyboje „Griežpelkiai“, kurios savininkas tikino, kad kolekcija priklauso jam paveldėjimo teise. Tauragės krašto muziejus „Santaka“ ginčijo, kad kolekcija buvo padovanota muziejui. Tauragės apylinkės teismo sprendimas – kad kolekcija priklauso muziejui. Klaipėdos apygardos teismas patvirtino – šis sprendimas teisingas, ir paliko jį nepakeistą.

Vakar vagys naršė po Žygaičių seniūnijoje esančio Draudenių kaimo fermą. Iš ten pavogė įvairių elektrinių įrankių.

Vakar į policiją kreipėsi žaidimų kompiuterį pirkęs, tačiau prekės taip ir nesulaukęs vyras. Panašų atvejį aprašėme prieš savaitę. Sukčiavimo schema ta pati: internete sukčiai patalpina skelbimą apie parduodamą žaidimų kompiuterį, sulaukę pirkėjų skambučių sutaria daiktą atsiųsią iš kart jiems pervedus pinigus.

Policija praneša, jog sekmadienį popiet iš rūkyklos pavogta mėsos už 200 eurų. Vagys įsibrovė į Žygaičių seniūnijoje esančią sodybą.

Skaudi žinia ketvirtadienį apskriejo Šikšnių kaimo gyventojus. Smaugvirvės kilpoje rastas 76 m. vyriškio kūnas.

Pirmadienį Strepeikių kaime (Pagėgių sen.) atlikdami užduotis pareigūnai XX a. evangelikų liuteronų kapinaitėse atsitiktinai pastebėjo du atkastus kapus. Šalia kapaviečių rasta ir kaulų.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariatas (Tauragės VPK) išplašino pranešimą, kuriame publikuoja kratos metu pas Šilutės rajone gyvenančius asmenis rastus daiktus. Pareigūnai įtaria, jog daiktai galėjo būti vogti ir tikisi juos grąžinti savininkams.

Susigundę įsigyti gerą daiktą už mažesnę kainą nei pateikia oficialūs pardavėjai dažnas papuola ant sukčių kabliuko. Štai vakar į policijos pareigūnus kreipėsi 47-erių vyras dešimt dienų laukęs kada pardavėjas jam atsiųs internetu pirktą žaidimų kompiuterį.

Policija pranešė, kad degalinės operatorius, atėjęs į darbą vakar apie apie 5.45 val., pastebėjo, jog nupjauta spyna ir trūksta 8 dėžių elektroninėms IQOS sistemoms naudojamų cigarečių „Heets“. 

Nors karantino sąlygos ir sušvelnintos, policija primena, jog bus griežtai reaguojama į jų pažeidimus. Pareigūnai ilgąjį savaitgalį vykdys sustiprintą kontrolę parkuose, kapinių prieigose, viešose erdvėse. Tad, eidami iš namų, nepamirškite kaukės. Be to, epidemiologai rekomenduoja per Motinos dieną nelankyti savo mamų, ypač, jei jos – vyresnio amžiaus. 

Antradienio naktį Bažnyčių gatvėje buvo apgadintas Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Tomo Raulinavičiaus automobilis. Nustatyta, jog po automobilio variklio dangčiu buvo įmesta galinga petarda. Politiko turtas nukenčia nebe pirmą kartą – prieš dvejus metus prie namų stovėjęs jo automobilis buvo padegtas. Ketvirtadienį pareigūnai įtariamąjį sulaikė.

Sučiupo su suktine
  • Įkelta: 2020-04-30

Šiąnakt pareigūnai J. Bretkūno gatvėje sustabdė aštuoniolikmetį. Už radinį jo kišenėje vaikinui gręsia baudžiamoji atsakomybė.

Antradienį Seimas priėmė Teisingumo ministerijos paarengtas Baudžiamojo kodekso pataisas, kuriomis griežtinama atsakomybė karantino nesilaikantiems koronavirusu sergantiems asmenims.

Šiąnakt Bažnyčių gatvėje bandyta susprogdinti Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Tomo Raulinavičiaus automobilį. 

Pastaruoju metu ilgapirščiai pradėjo intensyviau darbuotis, praneša Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Vien praėjusią savaitę policija sulaukė 16 pranešimų apie vagystes. Dėl visų šių pranešimų buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Šeštadienį, apie 6.00 val., Žygaičių miestelio gyventoja rado savo sutuoktinio kūną be gyvybės ženklų. Tą pačią dieną rastas ir dar vienas – gauriškio kūnas.

Kad socialiniuose tinkluose vartotojai dalijasi perspėjimais apie policijos patikrinimus – jokia naujiena. Tam kuriamos specialios feisbuko grupės, kurių nariai aktyviai seka policijos darbą. Tačiau pasitaiko, kad norint įspėti kitus vairuotojus, pateikiamas neadekvatus tekstas žeidžia ne tik policijos pareigūnus, atliekančius tiesioginį savo darbą, bet ir visą policijos bendruomenę. Vienam piliečiui už tokius pasisakymus teks pakratyti piniginę. 

Komisariato tyrėjai narplioja detektyvo vertą istoriją. Vakar į komisariatą pristatyta rasta vyriška piniginė. Iškviestas jos savininkas. Piniginėje rastas daiktas šios savininkui sukėlė nemenkus rūpesčius.