2020 Birželio 03 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Prie naujojo šviesoforo – avarija

  • Įkelta: 2020-05-19

Neoficialiais duomenimis, „Audi“ automobilis iš Dariaus ir Girėno gatvės suko į Bernotiškės gatvę. Margaritos Rimkutės nuotrauka

 

 

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Antradienį, apie 14 val., Dariaus ir Girėno bei Bernotiškės gatvės sankryžoje susidūrė  „VW Golf“ ir „Audi“ automobiliai.

Pirminiais duomenimis,  žmonės nenukentėjo.

– Įtariama, jog vienas automobilių galėjo būti nedraustas, kitas automobilis priklauso įmonei. Kadangi vairuotojai dėl įvykio aplinkybių nesutarė, buvo iškviesti policijos pareigūnai, – sakė Greta Kęsminaitė, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poslyrio vyr. specialistė.

Vienas iš susidūrusių automobilių priklauso dujų balionų pristatymu užsiimančiai įmonei „Madalva“. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Atvykus žurnalistams UAB „Madalva“ automobilis jau buvo išgabentas. Margaritos Rimkutės nuotrauka
Vestinos Šeputytės nuotrauka/FB grupėPagalba vairuotojams Tauragėje

 

 

Policijos suvestinėse pranešama, jog vakar vakare sustabdytas daugiau nei 2 promiles įpūtęs vairuotojas. Vyras sulaikytas, jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

Tauragės garbės pilietis, tautodailininkas Antanas Bagdonas po mirties paliko didžiulę kūrinių kolekciją – bemaž 400 darbų. Iki šiol jie saugomi kaimo turizmo sodyboje „Griežpelkiai“, kurios savininkas tikino, kad kolekcija priklauso jam paveldėjimo teise. Tauragės krašto muziejus „Santaka“ ginčijo, kad kolekcija buvo padovanota muziejui. Tauragės apylinkės teismo sprendimas – kad kolekcija priklauso muziejui. Klaipėdos apygardos teismas patvirtino – šis sprendimas teisingas, ir paliko jį nepakeistą.

Vakar vagys naršė po Žygaičių seniūnijoje esančio Draudenių kaimo fermą. Iš ten pavogė įvairių elektrinių įrankių.

Vakar į policiją kreipėsi žaidimų kompiuterį pirkęs, tačiau prekės taip ir nesulaukęs vyras. Panašų atvejį aprašėme prieš savaitę. Sukčiavimo schema ta pati: internete sukčiai patalpina skelbimą apie parduodamą žaidimų kompiuterį, sulaukę pirkėjų skambučių sutaria daiktą atsiųsią iš kart jiems pervedus pinigus.

Policija praneša, jog sekmadienį popiet iš rūkyklos pavogta mėsos už 200 eurų. Vagys įsibrovė į Žygaičių seniūnijoje esančią sodybą.