2020 Spalio 31 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Policija prašo pagalbos tiriant jaunos moters žmogžudystę

  • Įkelta: 2020-08-12
Portalo tv3.lt nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Vakar apie 6 val. Šilalės r., kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė 91-ame km, ties tiltu per upę, žolėje, rastas mirusios moters (g. 1983 m.) kūnas su smaugimo žymėmis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 129 str. 1 d. – dėl nužudymo, praneša Policijos departamentas.

Anot Tauragės AVPK atstovės Linos Banienės, įvykio vietoje dirbo gausios pareigūnų pajėgos, pasitelkti kinologai. Moters kūną žolėje rado žvejoti ėjęs gyventojas. Įtariamasis kol kas dar nesurastas.

Redakcijos žiniomis, rasta moteris – kvėdarniškė, be mamos liko trys vaikai.  

Policija prašo vairuotojų, važiavusių nuo  rugpjūčio 10 d. 23.00 val. iki rugpjūčio 11 d. 5.00 val. keliu Nr. 164 Mažeikiai-Plungė-Tauragė (atkarpoje Kvėdarna – automagistralė) ir turėjusius vaizdo registratorius, pasidalinti vaizdo įrašais su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais tel.: 8 700 64 357.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prašo gyventojų atpažinti vagyste įtariamus asmenis.

Policija vykdo ikiteisminį tyrimą dėl turto įsigijimo ir realizavimo nusikalstamu būdu. Liepos pabaigoje įsigytą automobilį mėginusi išregistruoti moteris sužinojo, jog šis yra vogtas.

Rastas vyro kūnas
  • Įkelta: 2020-08-10

Policija praneša, jog sekmadienį popiet rastas pagyvenusio vyro kūnas be smurto žymių. 

Šeštadienį policijai įkliuvo du neblaivūs vairuotojai. Už motociklo vairo sučiuptas neturintis teisės vairuoti, net 2,5 promilių girtumo vyriškis. 

Tauragės aps. VPK Pagėgių policijos komisariato pareigūnai baigė nemažo atgarsio  sulaukusį ikiteisminį tyrimą dėl mirusiojo kapų išniekinimo bei vagystės.

Antradienio vakarą Pramonės gatvėje susidūrė BMW ir „Audi“. Susidūrimo metu smūgio būta stipraus, laimei nei vairuotojai, nei keleiviai nenukentėjo.

Pirmadienį, apie 7.17 val., pareigūnai pastebėjo išdegusią Lumpėnų kaimo mokyklos pastato patalpą (Pagėgių sav.). Įtardami padegimą  teisėsaugos atstovai dėl šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Praėjusį šeštadienį, apie 9.20 val., Gelgaudiškės kaime pareigūnai sustabdė BMW 530D, kurį vairavo galimai neblaivus dvidešimtmetis.

Šiandien specialiosios tarnybos, skubėjo į eismo įvykį Vytauto ir K. Jauniaus gatvių sankirtoje. Apie 11 val., apvirto apie 6 tonas grūdų vežanti priekaba, šie atsidūrė ant važiuojamosios kelio dalies.

Rastas vyro kūnas
  • Įkelta: 2020-08-03

Sekmadienio rytą, apie 4.50 val., Rekstukų kaime rastas vyro lavonas.

Ne kartą esame rašę apie tai, kaip sukčiai internete sumasinę pirkėjus žaidimų kompiuteriais išvilioja pinigus, tačiau prekių nepristato. Policija tiria atvirkštinį atvejį: pirkėjas iš pardavėjos išviliojo žaidimų kompiuterį, tačiau pinigų nesumokėjo.

Vakar į policiją kreipėsi Dariaus ir Girėno gatvėje esančios automobilių plovyklos savininkas. Vyras pastebėjo, jog apvogta įmonės kasa. Įtariamas įmonės darbuotojas.

Neįprastą vaizdą Šilalės rajono, Girdiškės kaimo gyventojai pamatė sekmadienį, išaušus rytui. Žmonės net nustėro, nes vaizdas buvo kaip po karo.

Vakar apie 22 val. policijos pareigūnai sustabdė Bažnyčių gatve riedantį „Mersedes-Bendz VITO“. Už vairo sėdėjo Ispanijos pilietis.

Vakar apie 8.36 val. ryto Stoties gatvės šaligatviu važiavusi dviratininkė per plauką liko gyva. Šaligatviu važiavusią moterį kliudė automobilis.

Vakar į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą (AVPK) paskambinęs anonimas pranešė apie parduodamą, galimai vogtą, motorolerį. Skambinusysis jį aptiko viename interneto skelbimo portalų.  

Trečiadienį Norkaičiuose smaugvirvės kilpoje rastas 1957 m. gim. vyro kūnas.

Šiąnakt apie vidurnaktį išgąsčio turėjo prie pat autobusų stotelės esančio namo šeima. Į jų namų kiemo tvorą įsirėžė dvidešimtmečio vairuojamas BMW.

Vagystė įvykdyta naktį iš penktadienio į šeštadienį, apie 3 val. nakties.

Policija tiria Skaudvilėje įvykdytos vagystės aplinkybes. Vyro namuose apsilankius nepažįstamoms moterims dingo pinigai.

Policija praneša apie vakar 21.30 val. Bažnyčių gatvėje savo įžūliu elgesiu aplinkinių rimtį trikdžiusį vyrą. Chuliganas spyrė į pravažiuojantį automobilį.

Iš pirmadienio į antradienį, apie 1.58 val., policijos pareigūnai patruliuodami Šilalės rajone, Galvyčių kaimo teritorijoje pastebėjo įtartinai važiuojantį traktorių ,,T-40”. Pradėjus jį stabdyti, ne tik, kad nestojo traktorius, bet nusprendė savo kelionę tęsti laukais.

Policijos pareigūnai vakar Pagėgių savivaldybės kelyje Pagenaičiai-Žukai patikrinimui sustabdė automobilį. Po pokalbio su vairuotoju nutarta patikrinti blaivumą. Vyras į alkoholio matuoklį įpūtė 1,55 promiles.

Vairavo girtutėlis
  • Įkelta: 2020-07-13

Naktį iš penktadienio į šeštadienį policijos pareigūnai Smėlynų gatvėje, 3.08 val., nakties patikrinimui sustabdė „Citroen C8“. Vyras, pasirodo, vairavo neblaivus.

Vakar Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą pasiekė du pranešimai apie pavogtas automobilių detales.