2020 Birželio 03 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Pakviesti prisijungti prie „Tele2“ dabar naudinga – nuolaidos nuo 25 Eur

  • Įkelta: 2020-01-30

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ savo klientams dalija nuolaidas už atvestus naujus narius. Dabar kiekvienam, pakvietusiam draugus ar artimuosius naudotis „Tele2“ paslaugomis, operatorius siūlo 25 Eur nuolaidą paslaugų sąskaitai, o jo draugui dovanoja 100 gigabaitų duomenų.

„Savo klientams ne tik siekiame pasiūlyti geriausius sprendimus bei paslaugas, bet ir parodyti padėką. Ši akcija – mūsų būdas padėkoti už rekomendacijas ir buvimą kartu“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Pakviesti prisijungti prie „Tele2“ – apsimoka

Akcijoje „Rekomenduok draugą“ dalyvauti gali visi „Tele2“ klientai. Jei esate vienas iš jų, apsilankykite svetainėje www.tele2.lt arba savo savitarnoje, registruokitės ir gaukite unikalią nuorodą. Ja dalintis galėsite su neribotu kiekiu savo artimųjų ir bičiulių.

Jei jūsų rekomendacijos nuoroda pasinaudojęs draugas ar šeimos narys taps nauju „Tele2“ klientu, jūs gausite 25 Eur nuolaidą paslaugų sąskaitai. Apie tai būsite informuotas SMS žinute.

Gera žinia ta, kad dėl rekomendacijų sudarius daugiau nei vieną papildomą sutartį – nuolaidos sumuosis. Pavyzdžiui, jei prie „Tele2“ šeimos dėl jūsų rekomendacijos prisijungs du artimieji ar draugai, gausite 50 Eur nuolaidą sąskaitai, jeigu trys – 75 Eur ir t.t.

Tikėtina, kad jūsų artimiausia sąskaita bus mažesnė nei gaunama nuolaida. Tačiau „Tele2“ pasirūpino ir tuo! Nuolaidos likutis niekur nedings, jis tiesiog bus pritaikytas kitai sąskaitai. Ir taip tol, kol bus išnaudota visa jums skirta nuolaidos suma.

Nutraukus sutartį, akcijos nuolaida nebegalios ir nebus nekompensuojama.

Dovana naujam „Tele2“ šeimos nariui – 100 GB

Tai dar ne viskas – dovanų gaus ir prie „Tele2“ prisijungęs bičiulis! Žmogus, kuris užpildys jūsų siųstoje nuorodoje esančią informaciją ir taps mūsų klientu, gaus net 100 GB dovanų. Tokio kiekio duomenų operatoriaus klientams vidutiniškai užtenka net 10 mėnesių!*

Dovanojamus gigabaitus Lietuvoje bus galima išnaudoti per 12 mėnesių nuo sutarties pasirašymo datos.

Akcija „Rekomenduok draugą“ galioja visiems, nesinaudojantiems „Tele2“ paslaugomis, taip pat bent pusę metų esantiems aktyviems „Pildyk“ klientams.

Pasiūlymas galioja visoje Lietuvos teritorijoje, jo galiojimo laikas – ribotas.

*Remiantis naujausia Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnybos ataskaita: https://www.rrt.lt/d/elektroniniu-rysiu-ketvirtine-ataskaita-6/

Užs. Nr. 6

„Factris“ (tuomet „Debifo“) komanda, prieš 5 metus mūsų šalyje pirmieji pasiūlę nebankinio faktoringo paslaugą, stebi ryškų proveržį – dabar faktoringo sąvoka daugeliui verslų yra žinoma, o dar ne taip seniai ji kėlė nuostabos ir abejonių. Tiesa, nežinomųjų vis dar lieka – ir šiomis dienomis galima išgirsti klausimų, ką iš tiesų apima ši paslauga ir kuo ji gali būti naudinga verslui.

Nuo 1993 metų Jurbarke dirbanti specializuota santechnikos montavimo, prekybos ir inžinerinių sistemų priežiūros (eksploatavimo) įmonė SANMONTA, kuriai vadovauja ilgametis direktorius Antanas Pocevičius, pelnęs ne vieną prestižinį apdovanojimą už gerą darbą ir ekonominius rodiklius, nuolat randa, ką naujo pasiūlyti klientams.

Londone gyvenu jau kelerius metus, ir čia planuoju likti kur kas ilgesnį laiką: mane labai sužavėjo itin patogus susisiekimas, daugybė darbo galimybių, bei, žinoma, nenuilstantis miesto šurmulys.  Nors iš pradžių itin didelis transporto judėjimas kėlė šiokį tokį nerimą, tačiau labai greitai prie to pripratau. Mane labai maloniai nustebino Londono gyventojų vairavimo kultūra: Lietuvoje kartais tekdavo labai ilgai laukti, kol pagaliau pavyks pereiti į kitą gatvės pusę, tačiau čia vairuotojai buvo gerokai supratingesni, ir visuomet praleisdavo pėsčiuosius.

„Sprinter tyrimų“ duomenimis šešėlinė ekonomika Lietuvoje vis dar sudaro iki 24 proc. BVP. Kaip ir visoje Europoje, taip ir Lietuvoje šešėlis pamažu traukiasi. Tačiau kai kuriose verslo srityse „įžiebti šviesą“ – sunkiausia. Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovė sako, jog viešojo maitinimo sektorius yra viena iš keturių sričių, kurioje – daugiausia pagundų slėpti pajamas ir nelegaliai mokėti darbuotojams atlyginimus. Vien praėjusiais, 2019-aisiais metais po patikrinimų restoranuose ir kavinėse atrasta 1,7 milijono „papildomų“ eurų, o už nusikalstamą veiką pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai.

Tikrai nesuklysime pasakę, kad yra labai daug priežasčių, dėl kurių įrengiant miegamąjį verta rinktis kokybišką, plačią bei stilingą lovą – toks baldas ne tik puoš kambarį, bet, svarbiausia, leis puikiai išsimiegoti, ryte atsibusite žvalūs, kupini energijos bei puikios nuotaikos, pavyks išvengti  kaklo, nugaros ir pečių juostos skausmų. Tiesa, reikėtų spausti čia, jei norite susipažinti su aukštos kokybės lovų asortimentu. Vis dėlto, kai kalbame apie svetainės įrengimą, verta akcentuoti, kad netrūksta argumentų, kodėl reikia rinktis tuos minkštuosius baldus, kurios, esant poreikiui, galima transformuoti į kokybiškam miegui skirtus gaminius. Tad, jei vis dar svarstote, ar iš tiesų verta į juos investuoti, kviečiame susipažinti su argumentais.