2020 Gegužės 30 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

„Tele2“ nuolaidos: „Samsung“ telefonai už 1 Eur pradinę įmoką, o „iPhone“ – iki 100 Eur pigiau

  • Įkelta: 2020-02-05

„Tele2“ paruošė viliojančių pasiūlymų populiariesiems „Samsung“ ir „iPhone“ telefonams įsigyti. Jais pasinaudoti galima operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

„Belaukiant pavasario – puikus metas atsinaujinti ir pakeisti turimo telefono modelį į naujesnį. Todėl savo klientams paruošėme sutaupyti padėsiančių pasiūlymų, kuriuose dalyvauja vienų stipriausių rinkoje gamintojų išmanieji“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

„Samsung“ telefonai – tik už 1 Eur pradinę įmoką

„Samsung“ gerbėjai turėtų suskubti – šiuo metu sudarant 24 mėn. sutartį su bet kuriuo operatoriaus mokėjimo planu, skelbiamu www.tele2.lt, net tris pasiūlyme dalyvaujančius išmaniuosius galima įsigyti už simbolinę 1 Eur pradinę įmoką.

Vienas tokių – stilingas ir lengvas „Samsung“ modelis „Galaxy A51“. Šis išmanusis išsiskiria galinga keturguba kamera, ryškiu 6,5 colių įstrižainės ekranu ir aštuonių branduolių procesoriumi. Rinktis galima iš trijų veidrodinio efekto spalvų: juodos, baltos ir mėlynos.

Norintiems įsigyti dar didesnį ekraną ir talpesnę bateriją turintį išmanųjį – verta rinktis modelį „Galaxy A71“. Jame ne tik įdiegta 4500 mAh talpos baterija, bet ir greitasis įkrovimas. Beje, dėl „Game Booster“ funkcijos, skirtos pagerinti žaidimų patirtį, šis telefonas itin tiks mobiliųjų žaidimų mėgėjams.

Mėgstantiems fotografuoti ir filmuoti pasiūlymas taip pat yra. Dabar vos už 1 Eur pradinę įmoką galima įsigyti elegantiško dizaino modelį „Samsung Galaxy S10+“. Šis išmanusis turi trijų akių galinę ir dvigubą asmenukių kamerą, o taip pat integruotą vaizdų redagavimo paketą. 

Nuolaidos naujausiems „iPhone“ išmaniesiems

Tai dar ne viskas. Viliojantis pasiūlymas yra paruoštas ir „Apple“ gerbėjams – dabar naujausiems „iPhone“ modeliams yra taikomos iki 100 Eur siekiančios nuolaidos.

Pasiūlymas galioja sudarant 24 mėn. sutartį su bet kuriuo operatoriaus mokėjimo planu, skelbiamu www.tele2.lt.

Didžiausia nuolaida šiuo metu taikoma 64 GB atmintinę turinčiam „iPhone 11“. Šio modelio telefonai ypač tiks mėgstantiems išsiskirti – juk rinktis galima net iš 6 ryškiaspalvių korpusų. Svarbu ir tai, jog šiame flagmane naudojamas greičiausias „Apple“ kada nors pagamintas lustas, o baterija, gamintojo teigimu, turėtų tarnauti visą dieną.

Sutaupys ir šiuo metu įsigysiantys „Pro“ serijos „Apple“ flagmanus. Norintiems kompaktiškesnio telefono, tačiau turinčio trigubą kamerą,  pažangų „Super Retina XDR“ ekraną ir stiklinę nugarėlę – rekomenduojama rinktis „iPhone 11 Pro“ modelį su 64 GB vidine atmintine.  

Tuo tarpu svajojantiems apie didžiausią ekraną – verta rinktis „iPhone 11 Pro Max“. Jame sutalpintos visos geriausios „iPhone 11“ flagmanų serijos savybės: net 6,5 colių įstrižainės „Super Retina XDR“ ekranas, triguba kamera ir itin galingas telefono procesorius „A13 Bionic“.

Daugiau apie pasiūlyme dalyvaujančius išmaniųjų modelius, taip pat nuolaidų sąlygas, mokesčius ir taisykles sužinosite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose ar paskambinus 117.

Telefonams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Akcijos laikas bei įrenginių kiekis – riboti.

Užs. Nr. 8

Įgyvendinant projektą „Naujos kartos interneto prieigos infrastruktūros plėtra“ Tauragės regione prie šviesolaidinio tinklo prijungta 15 esamų ryšio objektų nutiesus 46,663 kilometro šviesolaidinių linijų. Siekiant užtikrinti teikiamų ryšio paslaugų kokybę Tauragės ir Jurbarko savivaldybėse įdiegti elektros generatoriai. Projektas sėkmingai įgyvendinamas ne tik dėl šiltos žiemos, tačiau ir savivaldos institucijų, bendruomenių, kurioms sukurtas tinklas suteiks galimybę naudotis naujos kartos interneto prieigos privalumais, įsitraukimo ir bendradarbiavimo. 

Daugelis tauragiškių mano, kad pramogų jaunimui Tauragėje trūksta. Taigi gera naujiena taip manantiems – mūsų mieste jau visai netrukus, planuojama, po savaitės, bus galima išbandyti unikalią pramogą: duris atvers VR ARENA. Kas tai yra? VR ARENA – tai 400 kvadratinių metrų virtualios realybės erdvė, kurioje, naudojant naujausias VR technologijas, galima žaisti virtualius žaidimus.

Jeigu šiuo metu po skelbimus bei interneto ar fizines parduotuves dairotės naujo kompiuterio (nesvarbu, nešiojamojo ar stacionaraus), šiame straipsnyje tikrai rasite naudingos informacijos. Sužinosite ne tik tai, kokių išlaidų galite tikėtis pagal savo kompiuteriui keliamus reikalavimus, tačiau ir tai, kiek kainuoja kompiuterio išlaikymas, kokių kitų, nenumatytų išlaidų gali atsirasti, bei visą kitą svarbiausią informaciją. Taigi nieko nelaukdami – pradėkime.

Sveiką gyvenseną propaguojantis treneris Arūnas Vladička dažnai girdi klausimą, kaip maitintis sveikai. To klausia jo užsiėmimus lankantys žmones – pradėję mankštintis jie jaučia poreikį keisti ir savo mitybos įpročius. Nuolat dalinant patarimus treneriui ir gimė mintis imtis verslo – tiekti sveiko maisto rinkinius.

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ savo klientams dalija nuolaidas už atvestus naujus narius. Dabar kiekvienam, pakvietusiam draugus ar artimuosius naudotis „Tele2“ paslaugomis, operatorius siūlo 25 Eur nuolaidą paslaugų sąskaitai, o jo draugui dovanoja 100 gigabaitų duomenų.