2020 Birželio 03 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Virtualių žaidimų arena Tauragėje duris atveria jau šią savaitę

  • Įkelta: 2020-02-04
Birutė GRUODYTĖ

Daugelis tauragiškių mano, kad pramogų jaunimui Tauragėje trūksta. Taigi gera naujiena taip manantiems – mūsų mieste jau visai netrukus, planuojama, po savaitės, bus galima išbandyti unikalią pramogą: duris atvers VR ARENA. Kas tai yra? VR ARENA – tai 400 kvadratinių metrų virtualios realybės erdvė, kurioje, naudojant naujausias VR technologijas, galima žaisti virtualius žaidimus.

Unikali žaidimo technologija įgalina žaidėją judėti visiškai laisvai: bėgti, šokti, suktis – jo neriboja jokie laidai ar virtualios sienos.

Kaip sako tokią pramogą tauragiškiams siūlysiantys jauni verslininkai Vilius Stumbra ir Vytautas Merkelis, nevaržomas judėjimas krepšinio aikštelės dydžio erdvėje priverčia patikėti virtualia realybe daug labiau nei kiti iki šiol egzistavę sprendimai – tuo VR ARENA yra unikali.

Pasak jų, bus galima VR ARENĄ išsinuomoti gimtadieniui ar įmonės vakarėliui – tai sukurs unikalią patirtį jūsų kolegoms, klientams ar draugams.

Vaikinai pasakoja, kad užsidėję VR akinius vienu metu VR ARENOJE gali žaisti keturi žaidėjai, pasikeisdami per valandą virtualią realybę gali išbandyti 12 ar daugiau žaidėjų. Galima rengti turnyrus, žaisti du prieš du. Žaidimas labai intensyvus, tad keturiese žaidžiant greit pavargstama, todėl geriau ateiti su didesne kompanija ir vis keistis. Pasak jų, tokia interaktyvi atrakcija renginį ar šventę išskirs iš kitų, be to, tai labai geras būdas suvienyti kolektyvą. Rezervuoti VR ARENĄ bus galima ne trumpiau nei valandai.

Paklausti, kaip gimė mintis pasiūlyti tauragiškiams tokią pramogą, vaikinai pasakoja, kad žaidimą sukūrė jų draugas, Vilniuje gyvenantis tauragiškis. Jis jau anksčiau atidarė tokią pat VR ARENĄ Vilniuje ir ji labai greit išpopuliarėjo – jaunimas pamėgo ten švęsti gimtadienius, įmonių vakarėlius. Iki šiol tai buvo vienintelė tokia arena Baltijos šalyse. Tauragėje bus antra. Netrukus ketinama tokią pramogą pasiūlyti ir kauniečiams.

Pirmieji bandymai Tauragėje. VR ARENA Taurage nuotrauka.

Tauragėje VR ARENA įsikūrė buvusiame įmonės „Note“ pastate, Pramonės g. 2 A, išsinuomotose patalpose, antrame aukšte.

Žaisti joje galės suaugusieji ir vaikai nuo 12 metų.

Kol kas žaidimas tik vienas – jis sukurtas būtent šiai arenai.

Pasak naujosios pramogos įkūrėjų, vietos arenoje daug, yra ir erdvė, kur galima susėsti prie vaišių stalo. Vaišes, žinoma, reikia atsinešti patiems.

Idėjų nestokojantys vaikinai ateityje žada arenoje rengti turnyrus.

Užsiregistruoti žaidimui bus galima tik iš anksto tel. 8 654 34 745 arba „Facebook“ paskyroje VR ARENA Tauragė

Atidarymas planuojamas ketvirtadienį.

 

Užs. Nr. 5

Jeigu šiuo metu po skelbimus bei interneto ar fizines parduotuves dairotės naujo kompiuterio (nesvarbu, nešiojamojo ar stacionaraus), šiame straipsnyje tikrai rasite naudingos informacijos. Sužinosite ne tik tai, kokių išlaidų galite tikėtis pagal savo kompiuteriui keliamus reikalavimus, tačiau ir tai, kiek kainuoja kompiuterio išlaikymas, kokių kitų, nenumatytų išlaidų gali atsirasti, bei visą kitą svarbiausią informaciją. Taigi nieko nelaukdami – pradėkime.

Sveiką gyvenseną propaguojantis treneris Arūnas Vladička dažnai girdi klausimą, kaip maitintis sveikai. To klausia jo užsiėmimus lankantys žmones – pradėję mankštintis jie jaučia poreikį keisti ir savo mitybos įpročius. Nuolat dalinant patarimus treneriui ir gimė mintis imtis verslo – tiekti sveiko maisto rinkinius.

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ savo klientams dalija nuolaidas už atvestus naujus narius. Dabar kiekvienam, pakvietusiam draugus ar artimuosius naudotis „Tele2“ paslaugomis, operatorius siūlo 25 Eur nuolaidą paslaugų sąskaitai, o jo draugui dovanoja 100 gigabaitų duomenų.

„Factris“ (tuomet „Debifo“) komanda, prieš 5 metus mūsų šalyje pirmieji pasiūlę nebankinio faktoringo paslaugą, stebi ryškų proveržį – dabar faktoringo sąvoka daugeliui verslų yra žinoma, o dar ne taip seniai ji kėlė nuostabos ir abejonių. Tiesa, nežinomųjų vis dar lieka – ir šiomis dienomis galima išgirsti klausimų, ką iš tiesų apima ši paslauga ir kuo ji gali būti naudinga verslui.

Nuo 1993 metų Jurbarke dirbanti specializuota santechnikos montavimo, prekybos ir inžinerinių sistemų priežiūros (eksploatavimo) įmonė SANMONTA, kuriai vadovauja ilgametis direktorius Antanas Pocevičius, pelnęs ne vieną prestižinį apdovanojimą už gerą darbą ir ekonominius rodiklius, nuolat randa, ką naujo pasiūlyti klientams.